O mně

                            Krásný den, vítám Vás na mých stránkách

Jmenuji se Alena Čajková a bydlím ve Frýdku Místku, ale moje rodné město je Karviná. Díky masážím můj život nabral jiný směr. Masírováním jsem si splnila sen, pomáhat lidem. 

Masáže jsou mým koníčkem i povoláním a přináší mi radost ze spokojených lidiček. Snažím se aby se klienti u mně cítili dobře, a alespoň na chvilku zapomněli na starosti a dopřáli si skvělý relax při masáží a relaxační hudbě a také světel svíček. Aby odcházeli šťastní a rádi se ke mně vraceli. Moc si vážím Vašich pochval které mě hřejí na duši ale také posouvají dál na cestě kterou kráčím. Děkuji :-)

Při masážích používám výhradně přírodní oleje lisované za studena, což zaručuje zachování nejvyššího možného množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů, které mají blahodárný účinek na lidský organismus.

Každý člověk je originál a tak i přístup a provedení masáže by mělo být jak se říká ušité přímo na míru pro konkrétního klienta. Procítěná masáž vyvolá příjemné pocity pohody, důvěry a radosti, také uvolňuje energii, která byla dosud pohlcována fyzickým i psychickým napětím.

Pokud potřebujete poradit, vysvětlit či pomoci s výběrem, pak neváhejte mi zavolat nebo napsat, email, nebo na facebook. Ráda Vám poradím.

Těším se na Váší návštěvu v mé kouzelné masárně plné vůně a masáží.

Udělejte čas který bude patřit jen Vám♥

S Láskou Alena Č.