Jsem tady pro Váš klid a relaxaci

 

Milé zákaznice a zákazníci, od června opět pracuji. 
Volejte, pište těším se na Vaší návštevu ♥
 
                          Důvody proč si zajít na masáž 
Odměňte se
 

-pokud jste hodně zaneprázdněná/ý a nemáte na sebe čas, je právě masáž ideální způsob, jak si vyhradit chvilku jenom pro sebe. Odpočinek v příjemném prostředí vám udělá dobře a nabije vás novou energií.

Uvolníte se 

-masáže dokážou ulevit i od vleklých zdravotních problémů, jako jsou časté bolesti zad nebo hlavy.
-po absolvování procedury se budete cítit mnohem lépe, protože si během ní odpočine i mozek a organismus se tak mnohem lépe uvolní.

-máte-li poslední dobou příliš starostí, najděte si čas na relaxační masáž, která během chvilky dokáže odstranit stres a napětí.

Prohřejete se

-masáže, zejména ty, při nichž se používají zahřáté éterické oleje, jsou ideální právě v zimním období. Prohřeje vaše tělo a dodají vám elán.

Proč název Santal?

Krásně voní :-) Santal je název stromu  s aromatickým dřevem. Má vysoký obsah vonných silic. Má antiseptické účinky. Vůně odstraňuje stres, napětí, zpomaluje ale neuspává. Na fyzické úrovni mírní bolesti hlavy, léči dýchací cesty, a má velmi učiňně ničí choroboplodné zárodky. Je to vůně mimo jiné antidepresivní a afrodiziakální. Nebo-li se říka dřevo lásky.

Masáže-Santal

Objednávky na masáž jen po telefonické domluvě. Pondělí-Úterý-Čtvrtek-Pátek, Sobota dle domluvy.
Frýdek Místek
J. V. Sládka 34
1.PATRO
MASAŽE-SANTAL se nachází ve STUDIO NOVĚ
Tel:604 271 621
Pokud telefon nezvedám, nebo neotvírám, tak se Vám tímto omlouvám ale právě masíruji. Jak to bude možné zavolám zpátky, nebo můžete napsat, sms, email, nebo na FACEBOOK- Masaže-Santal Alena Čajková
Děkuji za pochopení..
masaze-santal@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode