Termozábal rukou

     Dopřejte si blahodárné teplo-Termozábal rukou
 
 
 
 

            Při ošetřování pokožky těla nesmíme zapomenout na ruce..

Díky používání vysoce odmašťujících nabízených čisticích prostředků, které dennodenně používáme, naše ruce velice trpí. Pokožka rukou je přesušená a je proto mnohem náchylnější k různým formám poškození např.: ekzémy, lupenka, vyrážky, poškození nehtů, nebo „jen“ nepěkný vzhled rukou.

Toto exkluzivní ošetření nabízí při němž se znásobuje účinek ošetření rukou tím, že byly vyvinuty speciální krémy sheaderm TH, ve kterém jsou obsaženy látky které pokožku rukou uklidňují, zjemňují, podporují její regeneraci, a poskytují jí vynikající ochranu. Dalším preparátem je balnaru TH. Ošetření tímto krémem se použije na pokožku, která jeví známky zvýšeného výskytu záděrů, trhlinek a rovněž potřebuje regeneraci a dlouhodobé ošetření a pěstění.

Přednosti těchto krémů se znásobí ještě použitím termorukavic.

 

 

Proč název Santal?

Krásně voní :-) Santal je název stromu  s aromatickým dřevem. Má vysoký obsah vonných silic. Má antiseptické účinky. Vůně odstraňuje stres, napětí, zpomaluje ale neuspává. Na fyzické úrovni mírní bolesti hlavy, léči dýchací cesty, a má velmi učiňně ničí choroboplodné zárodky. Je to vůně mimo jiné antidepresivní a afrodiziakální. Nebo-li se říka dřevo lásky.

Masáže-Santal

Objednávky na masáž jen po telefonické domluvě. Pondělí-Úterý-Čtvrtek-Pátek, Sobota dle domluvy.
Frýdek Místek
J. V. Sládka 34
1.PATRO
MASAŽE-SANTAL se nachází ve STUDIO NOVĚ
Tel:604 271 621
Pokud telefon nezvedám, nebo neotvírám, tak se Vám tímto omlouvám ale právě masíruji. Jak to bude možné zavolám zpátky, nebo můžete napsat, sms, email, nebo na FACEBOOK- Masaže-Santal Alena Čajková
Děkuji za pochopení..
masaze-santal@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode