Něco málo o mně
    

Krásný den, vítám Vás na mých stránkách

Jmenuji se Alena Čajková a jsem narozená 27. dubna bydlím ve Frýdku Místku, ale moje rodné město je Karviná. Díky masážím můj život nabral jiný směr. Masírováním jsem si splnila sen, pomáhat lidem. Masáže jsou mým koníčkem i povoláním a přináší mi radost ze spokojených lidiček. Snažím se aby se klienti u mně cítili dobře, a alespoň na chvilku zapomněli na starosti a dopřáli si skvělý relax při masáží a relaxační hudbě a také světel svíček. Aby odcházeli šťastní a radi se ke mně vraceli. Moc si vážím Vašich pochval které mě hřejí na duši ale také pousavaj dál na cestě kterou kráčím. Děkuji :-)

Při masážích používám výhradně přírodní oleje lisované za studena, což zaručuje zachování nejvyššího možného množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů, které mají blahodárný účinek na lidský organismus.

Každý člověk je originál a tak i přístup a provedení masáže by mělo být jak se říká ušité přímo na míru pro konkrétního klienta. Procítěná masáž vyvolá příjemné pocity pohody, důvěry a radosti, také uvolňuje energii, která byla dosud pohlcována fyzickým i psychickým napětím.

Pokud potřebujete poradit, vysvětlit či pomoci s výběrem, pak neváhejte mi zavolat nebo napsat, email, nebo na facebook. Ráda Vám poradím.

Těším se na Váší návštěvu v mé kouzelné masárně plné vůně a masáží.

 Udělejte čas který bude patřit jen Vám

S Láskou Alena Č. 

 

 

 

 

 

Proč název Santal?

Krásně voní :-) Santal je název stromu  s aromatickým dřevem. Má vysoký obsah vonných silic. Má antiseptické účinky. Vůně odstraňuje stres, napětí, zpomaluje ale neuspává. Na fyzické úrovni mírní bolesti hlavy, léči dýchací cesty, a má velmi učiňně ničí choroboplodné zárodky. Je to vůně mimo jiné antidepresivní a afrodiziakální. Nebo-li se říka dřevo lásky.

Masáže-Santal

Objednávky na masáž jen po telefonické domluvě. Pondělí-Úterý-Čtvrtek-Pátek, Sobota dle domluvy.
Frýdek Místek
J. V. Sládka 34
1.PATRO
MASAŽE-SANTAL se nachází ve STUDIO NOVĚ
Tel:604 271 621
Pokud telefon nezvedám, nebo neotvírám, tak se Vám tímto omlouvám ale právě masíruji. Jak to bude možné zavolám zpátky, nebo můžete napsat, sms, email, nebo na FACEBOOK- Masaže-Santal Alena Čajková
Děkuji za pochopení..
masaze-santal@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode