Něco málo o mně 

 Jmenuji se Alena Čajková a jsem narozená 27. dubna a  bydlím ve Frýdku Místku, ale moje rodné město je Karviná.

Díky masážím můj život nabral jiný směr. Masírováním jsem si splnila sen, pomáhat lidem. Masáže jsou mým koníčkem i povoláním a přináší mi radost ze spokojených lidiček. Snažím se aby se klienti u mně cítili dobře, a alespoň na chvilku zapomněli na starosti a dopřáli si skvělý relax při masáží a relaxační hudbě a také světel svíček. Aby odcházeli šťastní a radi se ke mně vraceli. Moc si vážím Vašich pochval které mě hřejí na duši ale také pousavaj dál na cestě kterou kráčím. Děkuji :-)

Při masážích používám výhradně přírodní oleje lisované za studena, což zaručuje zachování nejvyššího možného množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů, které mají blahodárný účinek na lidský organismus. 

Zajímá mě esoterika, alternativní medicína, práce s životní energií. I nadále se vzdělávám , a ve volném čase se účastním různých kurzů a seminářu nejen v oblasti masáží ale i pro vnitřní vývoj. 

Každý člověk je originál a tak i přístup a provedení masáže by mělo být jak se říká ušité přímo na míru pro konkrétního klienta. Procítěná masáž vyvolá příjemné pocity pohody, důvěry a radosti, také uvolňuje energii, která byla dosud pohlcována fyzickým i psychickým napětím.

Proto si udělejte čas, který bude patřit jen Vám.

Pokud potřebujete poradit, vysvětlit či pomoci s výběrem, pak neváhejte mi zavolat nebo napsat, email, nebo na facebook. Ráda Vám poradím.

Těším se na vaši případnou návštěvu v mé kouzelné maserně plné vůně a doteků.

S Láskou Alena Č.