Něco málo o mně 

 Jmenuji se Alena Čajková a jsem narozená 27. dubna a  bydlím ve Frýdku Místku, ale pocházím z Karviné. Jsem vdaná a mám 15 letou Natálku. 

Díky masážím můj život nabral jiný směr. Masírováním jsem si splnila sen, pomáhat lidem. Masáže jsou mým koníčkem i povoláním a přináší mi radost ze spokojených lidiček. Snažím se aby  se klienti u mně cítili dobře, a alespoň  na chvilku zapomněli na starosti a dopřáli si skvělý relax při masáží a relaxační hudbě a také světel svíček. Aby odcházeli šťastní a radi se ke mně vraceli. Moc si vážím Vašich pochval které mě hřejí na duši ale také pousavaj dál na cestě kterou kráčím. Děkuji moc..

Při masážích používám výhradně přírodní oleje lisované za studena, což zaručuje zachování nejvyššího možného množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů, které mají blahodárný účinek na lidský organismus. Není problém namíchat voňavý olejíček dle přání. 

Ve volném čase se věnuji mému zlatíčku Natálce ale taky fotografování a výrobě šperků, dekoraci a ostatní tvoření které taky potěší ale i zahřeje.  Zajímá mě esoterika, alternativní medicína, práce s životní energií. I nadále se vzdělávám , a ve volném čase se účastním různých kurzů a seminářu nejen v oblasti masáží ale i pro vnitřní vývoj. 

Každý člověk je originál a tak i přístup a provedení masáže by mělo být jak se říká ušité přímo na míru pro konkrétního klienta. Procítěná masáž vyvolá příjemné pocity pohody, důvěry a radosti, také uvolňuje energii, která byla dosud pohlcována fyzickým i psychickým napětím.

Proto si udělejte čas, který bude patřit jen Vám.

Těším se na vaši případnou návštěvu v mé kouzelné maserně plné vůně a doteků.

S Láskou Alena Č.

 

Pokud potřebujete poradit, vysvětlit či pomoci s výběrem, pak neváhejte mi zavolat nebo napsat, email, nebo na facebook. Ráda Vám poradím.

Chtěla bych poděkovat Všem, kteří mě podporují  a drží palečky i z dálky :-), a také těm co využíváte moje služby.