Detoxikační set  Essens na 3měsíce

Tříměsíční detoxikační kúra ESSENS Detox je sestavena ze sedmi produktů: 
1x ES’Pure Start, 2x ES’Pure, 3x Flow´EN a 1x Clea´NS 

ESSENS ES´Pure Start (30 tablet) 
Široké přírodní spektrum B vitaminů z pivovarských kvasnic příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, imunitní i nervový systém, psychické funkce i funkci srdce, má vliv na snížení únavy a vyčerpání. 
Užívání ES’Pure Start v prvním měsíci detoxikace zefektivní význam užívání ES’Pure po zbývající čas očistné kúry. 

ESSENS ES’Pure (30 tablet) 
Jedinečný poměr a kombinace hořčíku, aminokyseliny taurin a vitaminů B6 a B9 má blahodárný vliv na regeneraci jater. Vitaminy B pozitivně ovlivňují funkci imunitního i nervového systému, zároveň přispívají k zachování optimálních psychických funkcí a ke snížení únavy a vyčerpání. 
ESSENS ES’Pure je prodejný i samostatně: 
Cena pro členy Klubu ESSENS: 300 Kč / 10 bodů 
Doporučená prodejní cena: 420 Kč 

ESSENS Flow´EN (30 tablet) 
Extrakt kaštanu zvyšuje odolnost vlásečnic a zlepšuje žilní tonus, současně působí protizánětlivě a urychluje vstřebávání otoků. Zlepšuje průtok krve v cévách, urychluje vstřebávání krevních podlitin a modřin. Vitamin C je nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví, má důležitou roli při tvorbě kolagenu, který je důležitý pro normální funkci krevních cév. 

ESSENS Clea’NS (30 tablet) 
Extrakt z kůry šácholanu lékařského přispívá k normální funkci střevního traktu, má příznivé účinky na vylučování parazitů. Proteáza (proteolytický enzym) napadá potenciální parazity a zabraňuje tvorbě toxických látek v organismu. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu sliznic včetně střevního traktu.