Dárkové poukázky a balíčky

Nejcenější investice, je do svého zdraví. Udělejte si čas i pro sebe. 

Všichni si to zasloužíme

Nabízím Dárkové poukazy pro Vaše blízké nebo přímo balíček , ve kterém najdete např..nahřívací pšeničný polštářek a k tomu dárkový poukaz na vybranou masáž. Do balíčku můžeme dát cokoli z mé dilničky nebo jiných produktů které budou k prodeji v masérně:-) Vyberte si variantu, nebo zhotovení poukázky dle přání s osobním věnováním bez ceny na určitou masáž. Pokud budete chtít dárkový poukaz dle vašeho přání, tak mě prosím kontaktujte dřív. Ať to stihnem :-)  Odběr poukázek, osobně nebo i poštou po domluvě není problém.

Darujte svým blízkým relaxaci, poukazem budou určitě nadšeni :)

Obdarovaný hodnotu poukazu nemusí vyčerpat celou najednou, ale může si ji rozdělit dle potřeby. Je přenosná i pro ostatní členy rodiny .

 
 

 

 

 

 

 

 

Proč název Santal?

Krásně voní :-) Santal je název stromu  s aromatickým dřevem. Má vysoký obsah vonných silic. Má antiseptické účinky. Vůně odstraňuje stres, napětí, zpomaluje ale neuspává. Na fyzické úrovni mírní bolesti hlavy, léči dýchací cesty, a má velmi učiňně ničí choroboplodné zárodky. Je to vůně mimo jiné antidepresivní a afrodiziakální. Nebo-li se říka dřevo lásky.

Masáže-Santal

Objednávky na masáž jen po telefonické domluvě. Pondělí-Úterý-Čtvrtek-Pátek, Sobota dle domluvy.
Frýdek Místek
J. V. Sládka 34
1.PATRO
MASAŽE-SANTAL se nachází ve STUDIO NOVĚ
Tel:604 271 621
Pokud telefon nezvedám, nebo neotvírám, tak se Vám tímto omlouvám ale právě masíruji. Jak to bude možné zavolám zpátky, nebo můžete napsat, sms, email, nebo na FACEBOOK- Masaže-Santal Alena Čajková
Děkuji za pochopení..
masaze-santal@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode