Masáž proti celulitidě                                

Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Již po 1-3 ošetření jsou vidět výsledky. Výsledky jsou u každé klintky jiné.

Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Celulitida je vlastně chytré ochranné opatření. Pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů, které by mohly kolovat v organismu a poškozovat jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida. Ta bývá nejvýraznější na bocích, stehnech, zadečku či bříšku.

Celulitida úzce souvisí i s lymfatickým systémem. Proto je v některých případech vhodné podstoupit i manuální lymfodrenáž.

Průběh masáže

- před masáží proměřím ošetřované partie

-masáž  je příjemná a nebolestivá, masírují se nohy a zadeček

-po ruční masáži se ošetřené partie i bříško zabalí do ozonového zábalu, a nechá se působit  20min

-poté ošetřené partie se znovu přeměří

- doporučuji 8-10 ošetření 1x2 týdně

- na udržení výsledku 1x za měsíc tzv. udržovačka:-)

- doporučuji pravidelný pitný režim

Kontraindikace

-křečové žíly a cevní onemocnění

-kožní problémy, otevřené rány, modřiny, popaleniny

- infekční onemocnění, horečka, pooperační stav

- těhotenství 

    Doporučení

Krém proti celulitidě s colostrem

   

Tělový krém při celulitidě pro každodenní péči o tělo je vhodný pro všechny typy pleti. Obsahuje Colostrum, arganový olej, bambucké máslo, extrakt břečťanu, kofein a patentovanou látku Olivem. Aktivní látky obsažené v krému ideálně napomáhají v boji proti celulitidě. Všechny použité složky jsou biodegradabilní, tedy biologicky rozložitelné a tím netoxické pro naše životní prostředí. 

Colostrum obsažené v krému při celulitidě vyvažuje mikrobiální flory a plně nahrazuje hedvábí (silk), které dodává pocit jemnosti a příjemné svěžesti. Colostrum také dodává potřebné látky nezbytné pro vitalitu pokožky a regeneruje kožní buňky (anti-aging efekt).