Manuální lifting obličeje, krku a dekoltu

Je to metoda vyhlazovací masáže s viditelným účinkem. Když se řekne lifting, ihned se nám vybaví operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky.V současnosti získává stále více na popularitě manuální terapie (lifting obličeje) která místo skalpelu , využívá prsty maséra. Nyní máte možnost si tuhle metodu vyzkoušet i vy.

Lifting obličeje patří k velice učinné kosmetické, ale i zdravotní péči o pokožku obličeje. Používají se při něm jednoduché, systematické hmaty, které působí na mimické svaly v obličeji. Obličej je prvním, čeho si na druhém člověku všímáme. Jsme-li unaveni, nemocní nebo naopak veselí, zdraví, šťastní, vše se odráží v obličeji. Nejen fyzický ale i psychický stav naší bytosti.

Lifting je nejen pro ženy, ale svými relaxačními účinky i pro muže. 

Táto liftingová masáž obličeje brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.

Masáž obličeje má podle mnoha masérů ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Dokáže navodit nejen psychickou pohodu a harmonii, což přináší jako vedlejší efekt vyšší seběvědomí a spokojenost klienta, ale také krásně vypnout pokožku obličeje.
 
NA MASÁŽ MŮŽETE PŘIJÍT I MÍRNĚ NALÍČENÁ.
Aby liftingová masáž obličeje přinesla dlouhodobé pozitivní účinky , doporučuje se 1-2 provedení 2x týdně a potom absolvovat masáž jednou za měsíc pro zachování požadovaného efektu.
 
Účinky masáže
- zlepší se prokrvení svalu v obličeji,  což přispívá k zdravé barvě obličeje, pleť je jasnější
- zvyšuje pružnost kůže
- zpomaluje tvorbu vrásek
- odstraňuje svalové napětí
- brání stárnutí pleti
  příznivě působí na psychiku (na celou nervovou soustavu)
- odplavuje se kyselina mléčná (způsobuje únavu)
 
Kontraindikace
- hnisavých a virových kožních onemocněních
- veškerých stavech akutního onemocnění
- nádorových onemocnění
- zánětlivých projevech a nemocech
- poruchách činnosti štitné žlázy