Dětská relaxační masáž

Dětská masáž je smysluplnou masáží , dětičky budou odolnější vůči nemocem a škodlivým vlivům okolního prostředí, stanou se klidnější. Fyziologicky se stimuluje a zlepšuje krevní oběh, což má vliv na rozvoj všech tkání a činnost orgánů. 

V souvislosti se stimulaci krevniho oběhu se zlepšuje podpora dýchání, celý organismus je dobře okysličován podporuje se rozvoj hrudníku a správné držení těla.Stimulujeme pokožku a jednotlivé nervy a jejich zakončení aktivizujeme větší počet nervů, a tím posilujeme i hmat. Dotekové relaxační techniky pomáhají zlepšit dyslexii, dysgrafii, projevy lehké moykové dysfunkce, mohou zlepšit stav astmatiků, alergiků, ekzematiků.

Masáže jsou určeny dětem od 4 -16let a jsou prováděny velmi jemnou technikou s přihlédnutím k věku a potřebám dítěte. Používány jsou přírodní rostlinné oleje bez konzervantů, barviv a dalších přidaných látek. Tyto oleje naopak obsahují vysoké množství vitamínů a minerálů, výborně se vstřebávají a působí blahodárně na jemnou dětskou pokožku.
 Rodiče pokud chtějí se mohou masáže zúčastnit :-)

Při pravidelné masáži se dětem zlepší spánek.