KNIHA NÁVŠTĚV -Dobrý den-Ahoj :-) Zde jsem pro vás připravila vzkazník, pro vaše vzkazy nebo pocity z masáží. Vzkazník nemusíte vyplňovat celý. Stačí vzkaz a od koho je.. :-)

Datum 05.08.2016

Vložil Lucie

Titulek masáž za odměnu

Odpovědět

Zatím jsem byla na masáži třikrát a pokaždé odcházím naprosto spokojená a zrelaxovaná. Masérna je velice útulná a voňavá a paní masérka moc příjemná. Vždy, když se objednám na masáž, nemůžu se dočkat. Zajít si k paní Čajkové na masáž je pro mě vždy za odměnu :-)

Datum 26.08.2016

Vložil Alča

Titulek Re: masáž za odměnu

Odpovědět

Děkuji, moc mě to těší :-)

Datum 04.07.2016

Vložil Renata

Titulek ¨masáže

Odpovědět

K paní Alence chodím již dlouho,jsem po operaci pateře,tak mám častěji problémy s páteři a bolesti.Alenka mi vždy pomuže a proto nemusím chodit na obstřiky a dokonce ani na infuze.Cítim se u ní vždy pohodově,uvolněně,i to páteři pomáhá.Moc se těším na další masáž a to už ve čtvrtek.Děkuji,ALENKO.

Datum 04.08.2016

Vložil Alča

Titulek Re: ¨masáže

Odpovědět

Děkuji za Vaší pochvalu i těch ostatních , které mě utvrzují že má práce má smysl. Moc si toho vážím. Těším se na Vaší další návštěvu :-)

Datum 06.06.2015

Vložil Naty

Titulek Vanilková masáž

Odpovědět

Masáže od mamky jsou velmi příjemné :) Jelikož mám ráda vanilku,udělala mi vanilkovou masáž,potom mi říkala,že voním jako vanilkový rohlíček :D Vždy,jak příjdu mamču navštívit do práce,krásně to tam voní a má to tam překrásné :) Určitě ji poprosím o další masáž :)

Datum 11.10.2014

Vložil Iveta

Titulek Celková masáž

Odpovědět

Již při vstupu do místnosti Vás uvítá usměvavá masérka a příjemná vůně olejíčků. Každý dotyk při masáži je pohlazení na duši. Musím říci, že paní Alena je skvělá osoba, která dělá svou práci s láskou a zanechává za sebou spokojené zákazníky. Ráda se vždy vracím a pokaždé jsem velice spokojená. Doporučila bych každému, který se chce zcela uvolnit a načerpat novou energii. Spokojená zákaznice Iveta

Datum 15.04.2014

Vložil Vašek

Titulek Celková

Odpovědět

Taky se přidávám paní masérko.Je to vždy příjemný relax.Přeji ti ještě víc spokojených zákazníku jako jsem já-:)

Datum 04.03.2014

Vložil Žaneta

Titulek Celková masáž

Odpovědět

Alenko, jste velmi citlivý človíček a to se projevuje i na Vašich masážích. Cítim se vždy velice příjemně a uvolněně. Byla jsem už u Vás 4x a vím, že zase příjdu. Přeji Vám ať máte, co nejvíce spokojených zákazníků, aby jste se mohla plně věnovat už pouze práci, která Vás baví a naplňuje.

Datum 15.11.2013

Vložil Eva

Titulek masáže

Odpovědět

Taky se přidávám s chválou, masérna je moc útulná a příjemná, krásně voní a paní masérka je moc milá a příjemná. Byla jsem už počtvrté a určitě ráda přijdu zase.

Datum 15.05.2012

Vložil Miroslav

Titulek Masáž zad a šíje

Odpovědět

Dobrý den, také mohu potvrdit to, co píší přede mnou, příjemná atmosféra, krásná vůně, relaxační hudba a citlivé prstíky zkušené masérky, to vše způsobilo, že jsem prospal následující den skoro deset hodin! Ještě, že jsem nemusel do práce. Díky.

Datum 01.08.2011

Vložil L.P.

Titulek baňkování,masáž zad i šíje

Odpovědět

Vše příjemné:prostředí,pocity,výsledky,muzika a hlavně osůbka co mi"ulevovala."
Každému tě doporučím protože cítím že to neděláš pro peníz ale pro pocit mířené i obětavé pomoci.
sem vděčný člověk a važím si Tě.L.P se Simonkou

Datum 06.09.2011

Vložil Alča

Titulek Re: baňkování,masáž zad i šíje

Odpovědět

Děkuji. Moc mě to těší :-)

Datum 05.04.2011

Vložil Dan

Titulek masáž zad a šíje

Odpovědět

Děkuju za velice fajnovou masáž.Prostředí provoněné vonnými svícemi,přitom hrála příjemná relaxační tichá hudba,a navíc velice příjemná,usměvavá mladá paní. Určitě přijdu zase. Dan